Kompakt Laminatlar

ASD İÇ CEPHE COMPACT LAMİNAT

ASD laminat, sahip olduğu çeşitli ebatlardaki HPL preslerin avantajını kullanarak, geniş ürün yelpazesi içerisinde kaliteli ve uygun hizmet sunmaktadır. Her daim yenilenen tüm dekor ve yüzey alternatifleri, trendi yakalamanızı sağlamakla birlikte farklı tasarımlar yaratmanıza yardımcı olacaktır.

Compact laminat, modern bir görünüm kazandırması ile birlikte, yüksek dayanım, yüzey çeşitliliği, kolay temin edilebilme ve kullanım kolaylığı sayesinde : giyinme dolapları, banyolar , wc kabinleri, bankolar, bölme duvarlar ve kapılarda ; buhar dayanımı sayesinde : ortak kullanım alanları, spa merkezleri, spor salonları, yüzme havuzları  ve oteller ; hijyenik olması sayesinde de : anaokulları, kreşler, fabrikalar, hastaneler ve laboratuvarlar da tercih edilir.

ASD iç cephe compact laminat mikroorganizmalara karşı hijyenik ve anti bakteriyel özelliğini, sahip olduğu belgeler ile desteklemektedir.

ASD STANDART COMPACT LAMİNAT

Boyutsal sabitliği ve kendi kendini taşıyabilen özelliği ile dikey bölme uygulamalarında tercih edilir. ASD Standart Compact Laminat düşey kesitinde göze çarpan şık siyah veya kahve bir çekirdek ve dekoratif kağıtların, tek veya çift yüzeye uygulanabilme alternatifi sunarak kompozit bir görünüm ortaya çıkarır.

ASD Standart Compact Laminat ,Avrupa tüketici güvenliği sağlayan CE belgesine ve insan sağlığını koruyan ve çevreci bir malzeme olduğunu kanıtlayan EN 438-4 belgesine sahiptir. Standart kalite kompakt sınıfı (CGS) ve yangına dayanıklı kompakt sınıfı (CGF)olarak sınıflandırılmaktadır. CGF yangına dayanıklı kompakt sınıfı Avrupa standartlarındaki karşılığı B S2 d0 sınıfına yani organik malzemeler içerisindeki en yüksek dayanım sınıfına sahiptir.

ASD iç cephe kompakt laminatın her iki yüzünde dekoratif kâğıt bulunmakta ve orta kısım için dekoratif özelliği tamamlayan şık bir siyah çekirdek geliştirilmiştir

Yoğunluk : 1450 gr/m2

Kalınlık  : 2mm ile 20mm arasında üretilebilme imkanına sahiptir.

Ebat ve Yüzey

1220 x 2440 mm : P,M,LPC,SPC,DRM,NMR,HVN

1300 x 3050 mm : P,M,FLR,LPC,SPC,DRM,NMR,HVN

1300 x 3660 mm : P,WGR,LPC,SPC,DRM,NMR,HVN

1400 x 3660 mm : B,P,GLN,LPC,SPC

1400 x 4200 mm : P,M,LPC,SPC

1540 x 3660 mm : M

1600 x 3200 mm : M