COMPACT COLLECTION

LABOLINE

Diğerleri Geri İleri

ASD Laboline, yüzeyindeki özel teknolojisi ile belirli kimyasallara karşı gözle görünür derecede yüksek dayanıma sahip ve bu özelliği EN 438-2 testi ile doğrulanmış olan compact laminatlardır. EN 438-2 gereği 22 ayrı yüksek aşındırıcı kimyasala karşı test edilmiş bu ürün, kimyasallarla tepkimeye girmeme özelliğini söz konusu testten aldığı yüksek ve geçerli sonuçlar ile kanıtlamıştır.

ASD Compact renk ve dekor skalasındaki tüm alternatifleri kullanıcılara sunan Laboline, leke oluşumuna ve bakterilere dayanım gibi fark yaratan teknolojik avantajları ile öne çıkar. Yüzeyindeki özel teknoloji sayesinde ılık su ve hafif deterjan ile koyu görünen kir ve lekelerin kolaylıkla temizlenebildiği ürün, yoğun kullanımın ve lekelenmenin dezavantaj olduğu alanlarda sorunsuz kullanılabilir. Mikroorganizmalara ve bakterilere dayanım özelliği ve bunun yanı sıra yüzeyinde parmak izi bırakmayan teknolojisi ürünü restoranlar, gıda tesisleri ve gıda teşhir üniteleri için benzersiz bir çözüm haline getirir. Zehirli maddelere, aşındırıcı kimyasallara dayanım ve kimyasallarla tepkimeye girmeme özelliği ise Laboline Compact Laminat’ı hastaneler, laboratuvarlar ve klinikler gibi mekanlarda benzersiz ve avantajlı kılar.

İstenildiğinde yangın geciktirici ve anti-statik olarak da üretilebilen ürün, üretim olanaklarının izin verdiği boy ve en ölçülerinde üretilebilir.