COMPACT COLLECTION

DIGITAL COMPACT

Diğerleri Geri İleri

Yüksek çözünürlüklü fotoğraf, resim veya bir çizimin kendine has bir dekor kağıdına özel bir prosesten geçirilerek uygulandığı, görsel zenginliği yüksek kompakt laminatlardır. Digital print kompaktta üretim olanakları sonucu pek çok ebat ve kalınlık için alternatif mevcuttur. Aynı zamanda bu ürün yangına dayanıklılık, kimyasala dayanıklılık gibi teknik avantajları ihtiyaç duyulan alanlar ve kullanıcılar için mümkün hale getirir.

Tüm bu teknik özelliklerinin yanında tercih edilmesindeki en büyük unsur ürünün görsel zenginliği ve tasarımlara eklediği artılardır. Herhangi bir sınırlandırmaya bağlı kalmadan tercih edilen herhangi bir görseli yüzeye taşıyan digital print kompaktın, ofislerden genel yaşam alanlarına uzanan çok geniş uygulama olanağı mevcuttur. Ofisler ve çalışma alanlarında bu uygulama ile logo, yazı ve kurumsal görseller tasarım öğesi olarak kullanılabilir, bu sayede kurumsal vurgu yapılabilir. Bununla birlikte çocuk odaları ve kreşler gibi renklerin ve görsellerin yoğun kullanıldığı alanlarda mobilya, duvar panelleri gibi ürünlerde renklendirme ya da tema oluşturma sağlanabilir. Bir diğer kullanım alanı genel yaşam alanları(AVM, konferans salonları, kültür merkezleri, kütüphaneler) ya da hastanelerde yönlendirme, konsept zenginleştirme ya da renklendirme gibi pek çok amaç için digital print kompakt uygulaması tercih edilebilir.

Bu ve bunun gibi pek çok özel ya da özelleştirilmiş uygulama için, hayal gücü ile sınırlı bir aralık sunan digital print kompakt istenirse duvar, WC kabini, tezgah, dolap kapakları gibi alanlara ve hatta zemine bile uygulanabilir.