COMPACT COLLECTION

COLOREDLINE

Diğerleri Geri İleri

Coloredline olarak isimlendirdiğimiz bu ürün grubu size renklerin ön planda olduğu kompakt laminatlar sunar.  Coloredline özelliğindeki kompaktların düşey kesitinde ve kenar bitişinde tek dekor rengi görülmektedir. Bu ürün ailesinin kullanıcılara sunduğu en büyük avantaj, standart kompakt laminatı geleneksel görünümden uzaklaştırarak ürüne şıklık ve estetik katmasıdır. Bu sayede ürün özel mutfak tezgahları, masa ve ekran bölücüleri gibi yatay uygulamalarda benzersiz bir görsel zenginliği mekanlara getirmektedir.

Coloredline laminatlar; sağlam ve çevre dostu olmakla beraber ısı ve yangına dayanıklılık gibi teknik özellikleri ile de öne çıkmaktadır.

ASD Coloredline özelliğindeki kompaktlar, dekor kağıtlarının tek başına kullanılarak üretildiği, renklerin ve renk vurgusunun ön planda olduğu kompakt laminatlardır.

Bu ürün grupları üretim olanakları dahilinde pek çok ölçü, renk ve yüzey alternatifi sunar. Ürünlerde kullanılan ana malzeme özelliği, ürüne diğer kompakt laminatlara kıyasla bir yoğunluk farkı kazandırır ve bunun sonucunda önemli bir teknolojik avantaj olan darbeye dayanıklılık değerleri artar. Bunun yanı sıra çizilmeye ve kimyasala dayanıklılık artılarını da sunan Coloredline istenirse yangına dayanıklı olarak da üretilebilir.

Renkler ve renklilik üzerine oluşturulmuş bu ürün grubu tasarımlarda ve mekanlarda özelleştirilmiş uygulamaları ve renklerle kombinasyonlar yapmayı mümkün kılar. Bu özelliği ve diğer teknik avantajları ile masalar, bölümlendirme panelleri, raflar ve diğer pek çok yatay uygulamada öne çıkan Coloredline, renk detayını tek başına tasarım öğesi haline getirir.