COMPACT COLLECTION

MULTICOLOR

Diğerleri Geri İleri

Multicolor olarak isimlendirdiğimiz bu ürün grubu size renklerin ön planda olduğu kompakt laminatlar sunar. Multicolor özelliğindeki kompaktlarda birden fazla dekor renklerinden oluşan katmanlar göze çarpmaktadır. Bu ürün ailesinin kullanıcılara sunduğu en büyük avantaj, standart kompakt laminatı geleneksel görünümden uzaklaştırarak ürüne şıklık ve estetik katmasıdır. Bu sayede ürün özel mutfak tezgahları, masa ve ekran bölücüleri gibi yatay uygulamalarda benzersiz bir görsel zenginliği mekanlara getirmektedir.

Multicolor Kompakt Laminatlar; sağlam ve çevre dostu olmakla beraber ısı ve yangına dayanıklılık gibi teknik özellikleri ile de öne çıkmaktadır.

ASD Multicolor özelliğindeki kompaktlar, dekor kağıtlarının tek başına kullanılarak üretildiği, renklerin ve renk vurgusunun ön planda olduğu kompakt laminatlardır.

Bu ürün grupları üretim olanakları dahilinde pek çok ölçü, renk ve yüzey alternatifi sunar. Ürünlerde kullanılan ana malzeme özelliği, ürüne diğer kompakt laminatlara kıyasla bir yoğunluk farkı kazandırır ve bunun sonucunda önemli bir teknolojik avantaj olan darbeye dayanıklılık değerleri artar. Bunun yanı sıra çizilmeye ve kimyasala dayanıklılık artılarını da sunan multicolor, istenirse yangına dayanıklı olarak da üretilebilir.

Renkler ve renklilik üzerine oluşturulmuş bu ürün grubu tasarımlarda ve mekanlarda özelleştirilmiş uygulamaları ve renklerle kombinasyonlar yapmayı mümkün kılar. Bu özelliği ve diğer teknik avantajları ile masalar, bölümlendirme panelleri, raflar ve diğer pek çok yatay uygulamada öne çıkan Mutlicolor, renk detayını tek başına tasarım öğesi haline getirir.