COMPACT COLLECTION

ALUCOMPACT

Diğerleri Geri İleri

ASD Alucompact, 0,4 mm kalınlığındaki alüminyum levhaların kraft dizilimi sırasında katmanlar (dekor kağıtlarından oluşan) arasına eklenerek üretildiği compact laminatlardır. Üretimde tercih edilen malzemelerin ve özelliklerinin sayesinde ürün yoğunluk ve darbeye dayanıklılık avantajı kazanır.

Alüminyum levhaların yan kesite modern bir şıklık kattığı Alucompact Laminat, yüzeyde ASD Compact Laminat’ın ürün yelpazesinde bulunan tüm renk, dekor ve yüzey çeşitliliğine sahiptir. Bununla birlikte yine ASD Compact Laminat ürünlerinde bulunan kimyasala dayanıklılık, çizilmeye dayanıklılık gibi teknik avantajların hepsi, Alucompact Laminat için de mümkündür.

Kullanılan alüminyum levhaların izin verdiği ölçüde çeşitli en ve boylarda üretilebilen ürüne ,istenildiğinde elektromanyetik radyasyona karşı kalkan özelliği eklenebilir. Talebe göre kullanılacak alüminyumların özel seçimi ile üretilen elektromanyetik radyasyona karşı korumalı Alucompact Laminat, hastanelerde uygun alanlarda ve laboratuvarlarda özel gereksinimler için kullanılabilir.

Yoğunluklu olarak yatay uygulamalarda tercih edilen ASD Alucompact Laminat,  yatay kesitinde sunduğu metal şıklığı ve beraberinde pek çok teknolojik avantajı ile kullanıcılara özelleştirilmiş çözümler sunar, modern ve minimalist tasarımları alüminyum çizgiler ile zenginleştirir.